Spřátelené Blogy

SB → Anna [lisaedelsteinlisacuddy.blog]

28. listopadu 2009 v 17:18 | zipik xD
Táák. Moje první tak trochu L&O SB, ale na tomhle suprovém bločku nenajdete zdaleka jen to! Je to takřka ráj kriminálek a hlavně kriminálních detektivek. Tak kupříkladu - Marg Helgenberger, Melina Kanakaredes, Emili Procter, Kathryn Morris, Kathryn Erbe a Marishka Hargitey! A spousta dalšího!! Takže určitě take a look → zde! A velmi aktuálně, krásný desing ... !! xD Já chci moc poděkovat za diplomek ... ;) Taky jsem uvažovala že ti tu fotku použiju ale nakonec vyhrála tato, doufám že ti nevadí růžová :D Protože mě občas kapku jo xD No snad se bude líbit! Diplomek pro mě najdete pod perexem!


SB → Seducinka

23. srpna 2009 v 18:23 | zipik xD
Tak konečně sem ten diplom dala dohromady, patří ti moje veliká omluva! protože si musela čekat dost dlouho na to že je to jen jeden diplom ... takže promiň, další omluva bude že to není tak uplně Charles jak si chtěla, vina je opět na mé straně, ale já si nemohla pomoct :D Musím se přiznat, Charlese zrovna nemusím, nepatří k mým oblíbencům v Tudorovcích, zvlášť po tom co provedli spolešně s tím blbcem Seymourem, Cromwellovi. Ale tyhle fotky jsou úžasný a Henry na nich úžasně vypadá ať si o Chrlesovi myslím co si myslím ... takže. To byla další omluva, ale myslím že se ti ten diplom bude líbit ... xD Seducinka má krásnej blogís o Tudorech, a najdete ho zde! Doporučuju se juknout!! xD (Ti parchanti! Nejen že nefunguje vkládání obrázků na enter4you ale už to nejde ani na blog!!! Co se může stát zejtra? Vymažou se obrázky z celýho netu?!)

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Miška - SB

18. srpna 2009 v 13:28 | zipik xD
Tak, chci vám představit mé nové SB ... :) Krásný bloček, adminky Mišky, je v podstatě o všem ale v poslední době převládají články o historii a Tudorovcích, což si myslím je super téma xD Takže mišky blogís najdete zde ... moc doporučuju! :) A teď diplomky, já chci ještě jednou mooc poděkovat za krásný diplomek který jsem dostala ... přece jenom mě by tam dát fotky ze vše řad nenapadlo, moc se mi líbí miško, děkuju ... Snad se ti bude líbit i ten tvůj ... ;)


Patty & Eileen

18. srpna 2009 v 9:28 | zipik xD
Taaak, spřátelila jsem se se dvě skvělími bločky, první je od Patty, kriminálky a vůbec všechno možné, a Eilleen má blog v podstatě o tom samém a momentálně má krásný desing se seriálem "Chirurgové". Takže Patty najdete zde a Eileen zde. Oba blogy jsem již zařadila do SB listu. Tak a teďka diplomky, jsou takové jednoduché ale celkem se mi to líbí ... na diplom je to dobrý ne? :) Eileen děkuju mooooc za diplomek je úžasnej!!! xD


SB By Chicago

24. ledna 2009 v 17:08 | zipik xD
Dneska jsem fakt štastnej člověk lidi xD Už celý dva tejdny hledám nějakej pořád nej web o beze stopy a marně. No a dneska si v klidu obcházím SB. Zajdu k Anně, vidím že má nové SB tak se juknu a vidím to co už dva týdnu hledám :D Blogís o WaT! Je sice zatím v rozjezdu, ale jeho majitelka Chicago je šikovná a udělá z blogu určitě nejlepší stránky o WaT v česku a na Slovensku! Jeji blog najdete tady → http://without-a-trace-ny.blog.cz/ ! Děkuju že si se se mnou spřátelila :) Přejdem k cenkám ... Moc děkuju! Diplom pro mě je nádhernej Sam, martin co dodat?! xD Děkuju! :lol:

SB by Lilly

23. ledna 2009 v 12:34 | zipik xD
Takže zase mám nové SB xD za které jsem moc ráda, už je to totiž historie ;) Ale nevadí nechci to tu zase donekonečna okecávat, prostě skvělej blog, skvělá grafika ... xD No takže ;) Blogísek najdete tady→ http://dream-by-lilly.blog.cz/ !Určo se zajděte podívat. No a přejdem k závěrečným cenkám, tentokrát jsem se moc neyznamenala :(

SB by Yves

10. ledna 2009 v 14:38 | zipik xD
Takže další nové SB xD Tentokrát je to blog, holčiny která má přezdívku Yves ;) Blogísek je o všem, plus nějaké ty seriály plus nějaká grafika majitelky atd atd xD Prstě úžasněj blogís, navíc se mi moc líbí nynější desing, jelikož mám ráda oranžovou to víte ;) Takže přejdu k cence, moc se omlouvám že to tak dlouho trvalo, ale psali jsme tenhle tejden 5 testů a bylo toho prostě moc! xD Tak snad se bude líbit ... A DĚKUJU za cenku pro mě, mocinky se mi líbí ;) (Je v celém článku, většinou dávám cenku co dostanu nahoru ale jelikož si na ní musela tak dlouho čekat, dala jsem jí nahoru aby bila do očí xD)


SB by Anna

30. prosince 2008 v 15:46 | zipik xD
Tákže po hoodně dlouhé době mám nové SB! Jsem ráda že se stále víc rozjíždí blogy s tématem NY! Jelikož je an tom vidět jak rostě poularita téhle kriminálky! Tákže jak už asi všem došlo, Annin blog je o CSI:NY, najdete tam uplně všechno o NY a trochu něco i o Miami! Taky se mi líbí desing ;) Já sice Ryana moc nemusim, ale kombinace NY Miami se mi líbí ;) Tákže Aničky blog najdete tady ... doporučuje se podívat! No a teď ceny xD (Za cenku pro mě moc děkuju! Moc se mi líbí...víš že je to asi můj první diplom se SMac?? :D )

On ní pro mě:


SB by Míša xD

30. srpna 2008 v 15:39 | zipik xD
Takže právě jsem se spřátelila s prvotřídním blogísem, jehož majitelka je Míša!Blog je CSI:LV, Cold Case, Přátelích a samozřejmě tam najdete i spoustu dalších fantastickejch věciček!Určitě stojí za to se tam kouknout!Link→http://world-by-misa.blog.cz
Diplomek ode mě pro ní:
A pro mě od ní (Strašně moooc děkuju, takhle pěknje diplom sem už dlouho nedostala, fakt! :D)

All CSI by Danča!

6. srpna 2008 v 11:18 | zipik xD
Tákže, představuji vám mé nové SB!Je to prvotřídní blogísek o všech třech CSI.(To už se dneska málo vidí.) Objevila jsem ho sice teprve včera, ale hned se mi zalíbil xD Tákže tenhle boží blogís najdete na této adrese http://csi-4-ever.blog.cz/. CSI 4 EVER!To sedí! ;)
Cenka ode mě:
A od ní pro mě xD Děkuju!!!

SB by Lindsay99 xD

2. srpna 2008 v 15:42 | zipik xD
Tákže, jestli si někdo pamatuje, tak jsem se s touhle holčinou už spřátelila :) Ovšem nedávno změnila blog a naše spřátelení se nějak vytratilo....naštěstí né na dlouho!Lindsay99 a její blogís najdete zde!PS:Nádherný záhlyví!
Odemě pro ní:
A od ní pro mě (Thanx♥)

Charmed!

11. července 2008 v 12:26 | zipik xD
Tákže tentokrát jsem se spřátelila s blogem který je uplně z jiného soudku xD No ale jinak je fakt bestovní, myslim že lepší blogís o seriálu čarodějky nenajdete ;) Jinak webmasterky jsou Romča, Marťa a Alča, takže gratuluju k vybudování takhle skvělého blogu :) Jen tak dál holky! ;) Blogís najdete zde zrovna s novím desingem, kterej je špičkovej!
A teď cenka, no nic moc ale snad potěší ;)
A odnich pro mě xD Thanks!

SB by IONEL

8. července 2008 v 10:09 | zipik xD
Tákže, moje další SB se zabává opravdu vším.....tudíž i Kriminálkami xD Je to nádherný bloček, kde najdete spostu zajímavých věcí....včera jsem si to tam trochu projížděla a zasmála jsem se xD Takže určitě doporučuji!Najdete ho zde!
Cenka odemě pro ní:
Od ní pro mě thanx:

SB by Terinka xD

29. června 2008 v 12:22 | zipik=)
Tákže....!!!Spřátelila jsem se s jedním suprovým blogísem ;) Už tušíte kterým?!No jestli jste si typle blog Terinky...tak jste tušili správně xD Tákže, na tomhle bestovim blogu naleznete zaprvý boží povídky o CSI:Praha ;) A mnoho dalšího xD Takže click sem!
No a teď cenka odemě pro ní:
A od ní pro mě, thanks:

SB by Gabina!

28. května 2008 v 15:57 | zipik=)
Takže sem se včera spřátelila s dalším blogísem i když sem zde napsala že se už spřátelovat nebudu, ale je lepší mít aktivní SB než pasivní jako je polovina těch mých takže kdo ještě pořád stál o spřátelení se mnou měl se podepsat pod článek, no a já vesele spřáteluji dál ×)
Gabinin blogísek je o všem možném, prostě taková ta správná směsice všeho možného, podle komentíků ktere mi tu zanechala myslím že je fanynka SMac....no, takže zde najdete její bloček :)
Odemě pro ní:
A od ní pro mě :) Děkuju!!!!

Už nespřáteluji!

1. května 2008 v 10:19 | zipik=)
Takže rozhodla sem se že už nebudu spřátelovat!Půlka mých SB na můj web nepřišla už sto let a nechci aby se průměr zvětšoval takže THE END!Jinak věem co na můj blog pravidelně chodí moc děkuji....jsem moc ráda že má NY v ČR stále větší popularitu.A o tuto věc tu taky již skoro rok usiluji, ještě jednou moc děkuji všem co se na mém webu zastavili a přečetli si něaký můj článek a třeba se dozvěděli to co dříve nevěděli.Za veškerou navštěvu sem ráda....Děkuji, tento blog je tu pro vás ×)

CSI:LV by Týnka

25. dubna 2008 v 18:00 | zipik=)
Takže slavnostně oznamuji že mám další SB!A toť SB od Týnky o LV!Musim říct že povídky jsou úžasný....ta poslední byla smutná ale stejně moc pěkná!Určo se na tadyten web zajděte kouknout!Jinak kromě povídek, Grissík, Sára, Nick, Greg atd atd.prostě super web :D
No a zde cenka odemě:
A od ní pro mě....Thanks je moc pěknej :D

SB by dinokaty1!

19. dubna 2008 v 13:47 | zipik=)
Takže slavnostně ohlašuji že sem se spřátelila z dalším blogísem.tentokrát to bude o všech CSI!Je to už mé 13 SB tak snad to nepřinese smůlu :D Odkaz na tenhle světovej blogís zde a zde cenka ode mě pro dinokaty1.Snad se bude líbit ×)

No a od ní pro mě :) děkuju :D

My SB :)

30. března 2008 v 15:16 | zipik xD

♥ → LoVe
♣ → Good SB

♦ → Sometimes Come

Pozastavené

1.CSI:NY
Blogísek Liz o CSI:NY!
http://liz-csiny.blog.cz/
2.A zase jednou CSI.
Moc pěkný blogísek o CSI s nádhernejma povídkama.
http://gsrcsilasvegas.blog.cz/
3. CSI & HIMYM & More
Jeden z nejlepších blogů na světě.
http://housencinblog.blog.cz/
4. All CSI's again!
Znova jeden úžasnej blogís o všech krimoškách!
http://www.ladka-j.blogspot.com/
5. WaT
Nejlepší blogís o Beze Stopy co znám!
6. CSI & More
O všem co majitelku baví!
7. CSI:NY
Krásnej bloček o NY, s velmi příjemnou majitelkou.
8. The Tudors & All
Krásný bloček o Tudorech a všem možném.
9. The Tudors
Krásnej bloček o Tudorech !!
10. The Tudors & Jane Austen & More
Další nedosažitelný blog!
http://al-levar-del-sole.blog.cz/
11. Strong Women
Krásný blogís o silných ženách na straně zákona a dalších.
http://lisaedelsteinlisacuddy.blog.cz/
http://community.livejournal.com/ontd_glee/
12. Graphic
Takových blogů by bylo potřeba víc!
http://mighty-graphic.blog.cz/

HIMYM
13. CSI & HIMYM
Úžasný bloček, s hromadou zajímavého.
http://kathysanders.blog.cz/

CSI´s→by Milka

20. března 2008 v 9:29 | zipik=)
Z konkurence je nejlepší udělat spohence.....toť moje taktika :) Takže mám nové SB!Je o všech krimoškách takže tam najdete i Ny....myslim že stojí za to se tam juknou :) Patří Milce a zde tento blog najdete :D Fakt super takže click!
Odemě pro ní(bylo to něaký velký (má to asi 288Kb ) takže sem to zmenšila ale když na to klikneš tak to bude normoš :)):
A od ní pro mě Thanks :)
 
 

Reklama