Listopad 2010

Icons → 1.8 © Fandom Mix

21. listopadu 2010 v 17:34 | zipik xD |  Fan Art
Takže. Jak vidíte, na grafiku nekašlu, jen jsem líná to zveřejňovat, ale dokopala jsem se, konečně! Tentokrát smíšené téma, 12 Doctor Who a 9 Secret Diary Of A Call Girl ... začátku kapku nuda, ale Billie hraje fantasticky a poslední řada tomu hodně dodala :D Icons celkově nic moc. Už jsem udělala lepší, ale tak, ne vždycky se všechno povede. Znáte to!

taster
04
14


Poem → { Minutes To End }

20. listopadu 2010 v 19:38 | zipik xD |  Poems
Nikdy jsem neměla potřebu básnit. Úterý před pár týdny přineslo změnu. Něco se stalo, přišlo něco co jsem nečekala. Představte si, že vám někdo ukáže ideální cestu a po té co se nadchnete vám suše oznámí, že za začtáčkou je konec ... a vy víte, že ta cesta po které jdete je ta nejlepší, nejpříjemnější a nejkrásnější, kterou si dovedete představit. To co příjde za zatáčkou, může být už jenom horší. Verše se sami začaly skládat do hlavy. Je to oklepané, tradiční ale znám ty slova na zpaměť a vždycky když si je řeknu, nějakým způsobem se cítím lépe.  
cghjdj

19.11.2010 → Haven't been sleeping

19. listopadu 2010 v 20:07 | zipik xD |  Moje kecy
Hello there. Any excuse would be bad ... isn't that right? Na řečnicou otázku si odpovídat nemusím. Odpověď je v tomto případě daná. Pokud mám mluvit pravdu a nic než pravdu, můžu říci že toho mám samozřejmě hodně a další tři strany podobných řečí. A všechno to bude naprosto upřímné, ale to mě neomlouvá. Kurze řečeno, tu na to kašlu :) DEAL WITH IT. Prá historek z mého života? Ale ano. Něco by se našlo, třeba taková třídní důtka za poslední týden ... supl na zemák? No kdo by tam šel? Nikdo. Patnáct lidí zatáhlo dvě hodiny a ta blbá učitelka to nahlásila. Náš třídní zuřil. Přesto ... šel za zástupce ředitele i ředitelkou a náš problém nějakým záhadným způsobem vyřešil. Měl dělat právníka, za jedno hodinu matematiky vymyslel kolem pěti nesrovnalostí a polehčujících okolností jak nás, společně s ním z toho dostat. A povedlo se. Měli jsme ho nakonec všichni obejmout a přinést mu dort, protože důtka se nekoná. Dále, skromě oznamuji ... I'm in love. Ale to tu nebudu rozvádět. Taneční jsou paráda, jedny punčocháče, na jednu lekci. Můj taneční partner je hrozná lama a nesnáším polku. Mimochodem, už vás někdy bylo 200 v sále pro 100 lidí? Nechtějte to zažít. Co se televize týče a podobně. Skoukla jsem Misfits, jestli tu o tom někdo slyšel. Dívám se na pokorně na Glee, které mi příjde že upadá, a HIMYM ... přičemž né zrovna moc pořádně. Co by někoho mohlo zajímat víc, je, že jsem se podívala na první řadu GOSSIP GIRL. Můj skromný názor? Ano. Je to komerční příšernost pro puberťáky jako jsou moje trhle německé spolužačky, ale tak jako tak ... je to docela příjemná podívaná. Dále jsem viděla Salt a velmi upřímě ... jediné proč jsem to přetrpěla byl Liev. Angelina se tam opravdu nepředvedla a ta dějová linie byla trhlá. A jinak se učím učím učím, a samozřejmě občas jedu do německa, nebo podníkáme nějakou kalbu :D Ale ostatně, to tak má asi každný. Takže odpusťe mi mojí absenci, budu se snažit tento víkend něco přidat a podívat se na vaše blogy ... x.o.x.oclemce