Září 2010

Icons → 1.7 © Doctor Who

26. září 2010 v 18:40 | zipik xD |  Fan Art
Tady nejsem, ale na grafiku čas mám. Docela paradox, nebo? He. No. Pravda je, že možná bych si ten čas i našla, ale stejně nevím co zveřejnit tak se radši patlám s tímhle. Opět Doctor, tentokrát řekněm Doctor | Donna. Cathrin jsem si moc oblíbila. Nedokážu se rozhodnout, kterou ze společnic mám nejradši, ale Miss Noble měla opravdu silný charakter. A to se mi moc líbilo. Navíc mi příjde, že jsou s Davidem taková správná komická dvojka. No. Iconek je snad 21, a dala jsem si celkem práci, tak doufám, že se budou líbit!

Preview 01
Preview 02
Preview 03


26.9.2010 → Apologize ... OH GOD! AGAIN?!

26. září 2010 v 18:21 | zipik xD |  Moje kecy
Asi vám dlužím větší omluvu. Vím. Už ani nevíte co k těmhle článkům psát, přiznám se vám, já taky ne. Prostě není čas a není to jenom moje starost ale starost 90% lidí co se tu snaží psát internet. Pořád by se někdo jenom omlouval a přitom, co na omluvě sejde ... ? Nic to nevyřeší. Ale stejně. Promiňte mi to, je toho moc. Týden nemoc a flákání ... to se na té škole nějak projeví, pak to dohánět a současně se učit to nové. Taky samozřejmě číst, protože jsem ve školním roce a i když mám načteno na rok dopředu, nerada bych ten náskok ztratila a ano! Konečně jsem se vydala koupit šaty do tanečních a pořídila jsem. Takže stručný popis rudé, nad kolena, tenká ramínka, velká mašla ... xD Obrázek už si asi uděláte sami! Pro boty půjdu příští týden, ale už mám vybráno, takže to nebude problém. Další důležetí zpráva! ZAČALO HIMYM & GLEE! How I Met Your Mother jsem ještě nestihla ale co na Glee už jsem se moc těšila a první díl byl super, tak doufám že udrží standart! Jinak mám kvůli Billie Piper rozkoukaný seriál Secret Diary Of A Call Girl ... což bych asi nemohla doporučit každému, ale pak chcete vidět život nóbl prostitutky v Londýně, je to něco pro vás. A potom plánuju ... ani nevím co plánuju potom. Nejspíš BBC Serial Sherlock Holmes, možná Torchwood, i když ten si nechávám až bude nejhůř, nebo Legend Of The Seeker? Uvidíme uvidíme! Takže přijměte mou omluvu a buďte schovívaví i k tématům, které se tu případně objeví. Momentálně jediné co aktivně vyhledávám je Doctor, takže se to tu velmi pravděpodobně odrazí ... Měla bych jít oběhnout SB! Love 'N' Peace :-*

28743456

Doctor&Rose [Doctor Who] → Futuristic Lover

26. září 2010 v 17:11 | zipik xD |  Doctor Who - Videos
K tomuhle nemám absolutně co dodat, protože tenhle song k Doctorovi naprosto sedí. Možná až podezřele přesně :) You're not like the other, futuristic lover. Momentálně mám sice na co koukat a příjde mi že dívat se na všechny confidentials, aneb díly o natáčení dílů + davidovy video deníky, je trochu přehnaný, ale možná že i tam skončim :D You're from a whole other world, from a different dimension, you opened my eyes, and I'm ready to go.
14.9.2010 → Bad Things Just Happen

14. září 2010 v 17:40 | zipik xD |  Moje kecy
Takže. Jdu se vám svěřit. Je několik věcí, které nenávidím. Patří mezi ně například sousedův ustavičně štěkající pes, bolest hlavy, létající moucha v mém pokoji, výroba desingu, čištění hub, účení na test, který nakonec nepíšete, starostliví, tudíž vlezlí rodiče, chřest, očkování, a počasí, při kterém se divím, že je ten sousedův pes stále venku, protože tomuhle se říká, že by ani psa nevyhnal. Teď, když víte co mi opravdu dokáže znepříjemnit den, vám můžu s klidem a bez okolků říct výčet věcí co se staly za včerejšek a dnešek. Příjdu ze školy a sedám si k chemii, kterou absolutně neumím, zítra se píše test ... teče mi z nosu, bolí mě hlava, přikládám to únavě, stresu a nemožnému odkládání koupě podzimního kabátu. Vyrážíme na očkování, doktorka se zhrozí, že mě přece nemůže naočkovat když jsem nemocná ... 'Ale já přece nejsem nemocná!' ... Nicméně, jedeme zpátky, bez očkování. Co máme k večeři? Chřest. To samo osbě znamená, že se nemůžu k jídelně přiblížit na 10 metrů bez plynové masky. Večer se znovu učím. Po tom co se mi jednotlivé prvky začínají prolínat na papíře v sloučeniny se nechám od maminky přemluvit, že si změřím teplotu ... Překvapivě mám 40! Odeberu se na lože, a kdo se ozve? Ten roztomilý pejsek od souseda. Myslím že štěkal 4 hodiny v kuse ... možná i víc, pak jsem zřejmě upadla do komatu. A dnes? Ráno kolem půl sedmé mě vzbudí bzikot mouchy, která evidentně odpočívala v mém pokoji poklidným spánekm celou noc, aby mě ráno mohla nevýslovně rozčílit. Venku leje a leje, napsala bych něco výstižnějšího, ale na vulgarismy tu asi není nikdo zvědavý ... přesto, můj ctěný otec se rozhodne že půjde na houby. Maminka mě obskakuje, a neustále se mě snaží léčit. Rozhodnu se dokončit rozpracovaný desing ... po třech hodinách je konečně hotov ... co se stane? Samozřejmě sem nejde nastavit, aby vypadal tak jak jsem chtěla. Otec se vrátí z hub ... přinesl dva koše ... nevadí, že mám teplotu, a z nosu mám vodopád, čistit houby přece můžu! A teď sedím tady, vzteky bez sebe a snažím se, aby vás to aspoň trochu bavilo číst. Doufám, že ano ... cizí neštěstí vždy potěší.

216516312Icons → 1.6 © Doctor Who

12. září 2010 v 18:50 | zipik xD |  Fan Art
Minulý víkend nebylo co dělat, takže jsem tvořila. Hodlala jsem v tom pokračovat i tento týden, ovšem ten ctihodný ústav mi v tom zabránil. Je nutné se věnovat chemii a matematice, co naplat. Padlo však rozhodnutí, že tuhle část už zveřejním. Jsem nadmíru spokojená, ale váš názor je mi cenný, ba cennější! Takže, comment please!

05
10
08


B&R [HIMYM] → What If

11. září 2010 v 8:53 | zipik xD |  How I Met Your Mother - Videos
Jeden z mých nejoblíbenějších dílů páté řady je určitě ten, kde se ukáže, že Robin ten poklidný rozchod, neprožívá zas až tak lehce :D A moc se mi líbí co pro ní nakonec Barney udělá. 'What if what I want makes you sad at me?' Mimochodem, další skvělej song! Tak mě napadá, že ani nevím kdy začne další řada. Jsem docela zvědavá, skončilo to všechno tak záhadně bez napětí ...
R.G. Photoshoot → 0.1

6. září 2010 v 18:07 | zipik xD |  Romola Garai
Romola Garai! Tenhle shoot bylo nutné vám ukázat :D Netuším jak to dělá, že dokáže být naprosto přirozená a stále hezká, ale umí to perfektně. Navíc se mi moc líbí jak tu má sčesané vlasy xD Ale to je už v podstatě detail, hlavní je, že je to brilantní herečka. A měla bych se zase podívat na nějaký její film! CrEdIt
Doctor Who → Good Life

3. září 2010 v 19:23 | zipik xD |  Doctor Who - Videos
Dobře. Doctor Who ... DONE! xD Nebo spíš bych měla říct něco jako WATCHED! Včetně páté řady samozřejmě. Můj názor na Matta a Karen je jednoduchý, našli o deset let mladšího David a Cathrin. Ale dobře, nechme podobnost stranou. Na Matta si člověk může zvyknout ... i když už to není ta naprostá neviná záchrana světa s converskami ... Na Amy mě velmi mile překvapila, ne tak její otravný přítel Rory. Ale, asi se s ním budu muset smířit i ve vánočním speciále, a další řadě. Dokonce i Mickey byl velmi milý společník narozdíl od tohohle nesnesitelného paka. Dělá teď snad Doctor cestovku, že bere novomanžele na svatební cestu ... ? Mimochodem, naprosto dokonalý song, od naprosto dokonalých OneRepublic!
Fan Fiction | Dobro Opláceti Dobrem

3. září 2010 v 17:25 | zipik xD |  Other Fan Fiction
http://community.livejournal.com/100x100stock
Bylo nebylo, jednou jedno království. Království s krásným, rozlehlým zámkem postaveným ze zlatavé rudy, s pastvinami a lesy tak zelenými, až oči přecházely, s panovníkem tak laskavým, že by se v celé zemi nenašel jediný člověk, jenž by na něj křivé slovo řekl a s princeznou, jejíž krása a dobrota přesahovala lidské meze. To vše bylo však záměrně skryto. Skryto v útrobách země, uchráněno před zlem, chamtivostí a násilím na povrchu. V tomto království nikdy nezapadlo slunce a nikdy nevyšel měsíc, jeho obyvatelé netušili nic o životě nad nimi, stejně tak jako ti, co prožívali a naplňovali své osudy na denním světle, nikdy neslyšeli o divech tajemného světa vzdáleného jen několik stop od nich.


NPH Photoshoot → 0.2

1. září 2010 v 19:48 | zipik xD
Tak jsem se právě dočetla velmi radostnou novinu! Neil čeká se svým přítelem dvojčata! 'So, get this: David and I are expecting twins this fall.' (Twitter, NPH) LOL. To zní divně, že ano? Otázka by byla, kdo by rodil :D Chlapci se tomu evidentně oba vyhnou xD Samozřejmě, mají náhradní matku. CrEdIt