Březen 2010

W&P Video → All I Need

31. března 2010 v 19:28 | zipik xD |  War & Peace
Asi nejlíp provedené video co jsem z WaP na zatím viděla :D Ship: Nicolaj&Marja. Nataša s Andrejem byli rozdílní, ale rozdílnost mezi Marjou a Nicolajem mi přišla ještě desetkrát větší, upřímě nechápu jestli by se dva tak uplně, uplně jiní lidé někdy dokázali vystát, natož se zamilovat xD  Pravda okolnosti tomu přály, ale stejně, je to mi to záhadou.




29.3.2010 → That's The Way I Like It!

29. března 2010 v 17:43 | zipik xD |  Moje kecy
S potěšením můžu oznámit, že se mi podařilo vytvořit nový desing. Sice s tím nejsem tak uplně spokojená, barevně se mi líbil ten minulý víc, ale není to tak špatný. Konec, konců, chtělo to změnu, nebo? Zajímalo by mě jestli v tom dělání designů budu někdy zdatná, neustále se mi to nedaří xD No, začaly nám dvou týdení prázdniny, výhoda německého školního systému, táákže se tu snad budu ukazovat častě. Co se mé činosti týče: Vstanu, zapnu počítač, okouknu sociální sítě, čtu, jím, dívám se na film, jsem tu ... a hups už je zase večer. To to letí xD V sobotu jsem dospávala kocovinu, takže se můj reži přesunul rovnou do pátého bodu, ale jinak je to ustálený standart. Běžím okouknout SB, a všem přeju krásný, ničím nerušený, předvelikonoční, pracovní týden. A pamatujte: No love - no sex, no sex- no childern, no childern - no school, no school - no problems! And that's the way I like it!

nn


Clémence Poésy Photoshoot → 0.1

29. března 2010 v 17:28 | zipik xD |  War & Peace
Neuvěřitelně jednoduchej, ale krásnej shoot. Neodolala jsem. Musela jsem to sem dát. Až bych to přirovnala k nějakému normálnímu odpoledni v kavárně, samozřejmě když pominu to že v kavárně bejvaj lidi, a nevindáváte parfém za několik tisíc ;) CrEdIt



J.N. Miami Medical [CBS] → Trailer

28. března 2010 v 18:51 | zipik xD |  Jeremy Northam
Neuvěřitelné, tohle potvrzuje - everything is connected. CBS a samozřejmě Jerry Bruckeimer se rozhodli udělat další ze svých seriálů ... po kriminálkách všeho druhu je evidentně nadchlo další téma, doktoři. Jsem zvědavá jestli se jim povede vytvořit opravdu znovu něco nového, co pak budou všici kopírovat, nebo to bude tuctový nemocniční seriál. Každopádně, víte kdo bude hrát hlavního chirurga ... přivítejme Jerremyho Northama na Miami Beach :D




The Tudors Season 4 → Promo

28. března 2010 v 18:28 | zipik xD |  The Tudors - Gallery
Už jenom pár dní, a je to tady! první díl se sice na internetu objevil už před měsícem, ale oficiální datum teprve příjde. Těšíme se! Promo, všichni už viděli, všichni už prodiskutovali, ale stejnak, není naškodu ho vidět znova, nebo?!
02

Obama Icons → 0.3

27. března 2010 v 18:55 | zipik xD |  Politics
Mám teď dva týdny volna tak snad to tady nějak obnovím, zprovozním a tak. Zatím Barack. Ještě jednou musím poblahopřát k prosazení reformy zdravotnictví, je to machr ... xD Upozorňuji, iconky nejsou mé. CrEdIT
ob
ob
o


23.3.2010 → Verzeihung

23. března 2010 v 18:32 | zipik xD |  Moje kecy
Můžu žádat odpuštění ve všech jazycích co umím, a stejně to nejspíš nebude dostatečné. Moje pasivita překračuje meze, nejen že nezveřejňuji články, já už sem skorem vůbec nechodím. Nedostatek času, a stále nějaká užitečnější práce jsou mé důvody a mrzí mne. Přesto nejde to jinak, a ať se budu snažit jak chci, nejspíš to nebude tento týden lepší … omlouvám se že nenavštěvuji blogy mých Sbéček, nemá cenu vyjmenovávat písemky, které mi v tom brání. Prozatím děkuji za vaši shovívavost. A budeme společně doufat v lepší zítřky.

00

S&S → Trailer (1995)

15. března 2010 v 18:13 | zipik xD |  Sense & Sensibility
V průběhu minulého týdne, jsem měla tu možnost shlédnout S&S z roku 1995, bohůžel jsem to musela dvakrát přerušit než se mi to podažilo dokoukat do konce. Jsem příjemě překvapena. Kniha se mi opravdu četla z těžka. Krom pár komických poznámek, povětšinu vedlejších postav sem si nenašla nic co by mě nějak nadchlol. Ale co se filmu týče, potěšil mě. Drží se knihy a přesto mi příjde lepším ztvárněním než kniha sama. Snad poprvé co to o filmu vůbec mohu říci!





W&P Quotation → 0.1

11. března 2010 v 15:55 | zipik xD |  War & Peace
... Stál na kraji cesty. Byl patrně desetkrát starší než břízy, které tvořily les, desetkrát silnější a dvakrát tak vysoký jako každá z nich. Byl to ohromný dub, jehož peň by s těží objali dva lidé, s dávno zuráženými větvičkami a s odřenou kůrou, pokrytou starými zacelenými jizvami. Se svýma ohromnýma nemotornýma, nesouměrně roztaženýma rukama a s křivými prsty stál mezi usmívajícími se břízami jako starý, zlostný a nenávistný mrzák.


The Tudors → Trailer Season 4 (0.2)

9. března 2010 v 18:09 | zipik xD |  The Tudors - Videos
Kdo by tomu věřil že už jenom 35 dní do začátku poslední sezóny? ještě před chvíli jsem to pořítala podle měsíců, a teď! Uteklo to překvapivě rychle, dokonce strácím obavy z toho že čtvrtá řada bude dějově nějak zaostalá. Z mého pohledu to zatím vypadá lákavě. Henry, i Charles maj ránu :) A být Mary, a slyšet od té sedumnáctky "Já sem těď tvoje nevlastní matka!" ... to bych se asi neudržela xD




7.3.2010 → And This it Was

7. března 2010 v 18:30 | zipik xD |  Moje kecy
Toho nadpisu si nevšímejte, kteativita nula, celá nula :D Tak to vezmeme hezky popořadě :) Hnedka v pondělí pádím do knihovny a co se nedozvím? Druhý díl W&P má půjčený nějaký dúchodce Tejkal a může to mít ještě tři týdny! To opravdu potěšilo. Šla sem tam zbytečně. V úterý jsem byla ve škole dvě hodiny, lítala po doktorech ... věřte mi že na kožním jsem poslední dobou stálý host a nakonec šla do vesnický knihovny, kde jsem nebyla od dob třetí třídy. Představte si, ta stará paní co tam sedával před sedmi lety je tam pořád. Měla jsem úspěch xD Což bylo na nejvýš příjemné. Hurá do čtení. Přes další dny se nedělo nic moc. Ve volných chvílích jsem opravovala wall ale jinak naprosto normální týden, učím jak šílená, počítač ani nezapínám, známky mám furt stejný. Prostě nic zvláštního. Včera sem byla doma sama. Vytáhla sem knihu a svědomitě dočetla druhý díl. Jestli se mi první díl četl dobře, vyjma těch bitev, tak druhý díl se mi četl rychlostí blesku. Poté přijela moje ctěná matička a oznámila mi že mi sehnala super brigádu na léto. Zahraniční firma, abych si prý procvičila angličtinu a němčinu, budu zaskakovat za sekretářku. Už když na to pomyslím mám mravenčení v žaludku ... už vidím jak tam řeknu nějakou nehoráznost potencionálnímu zákazníkovi, kterej si pak kvůli mě nekoupí byt! Malá zpráva pro všechny kdo stáhla W&P v angličtině, pokud neumíte španělsky, bulharsky nebo vietnamsky s titulkama to vypadá bledě. A co se českých ripů týče, ticho po pěšině. Budu hledat dál, ale vidím to bledě. Příjemný týden Vám přeju!


N.D. Photoshoot → 0.3

6. března 2010 v 14:21 | zipik xD |  Natalia Dormer
Natálinku jsme tu dlouho neměli :D Mám z toho shootu sice smíšené pocity, ale stejnak, pár hezkých fotek se vždycky najde. Ty na ulici mě příjdou bez nápadu, ale poslední fotka z blízka to svědomitě vyvažuje, a co se týče té v červených šatech, k té nemám co dodat. Snad se spoilery nemílí a Natalii ještě v Tudorech uvidíme.




War & Peace © Wallpaper

6. března 2010 v 13:36 | zipik xD |  Fan Art
Nedalo mi to! Musela jsem to předělat, strávila jsem tím sice další odpoledne, ale myslím že se to vyplatilo. Už to nevypadá odflákle nebo mdle. Plné rozlyšení → zde. Je to v podstatě nový wall. Základ zůstal stený i když dala jsem přednost screenům, a pár novým stockům. Text zůstal stejný jako předtím, je teď v jiném fontu. Nejde ošálit tak výstižná slova, nebo? Teď můžu říct že jsem s tím spokojená. Samozřejmě jdou tam věci které by se nejspíš daly udělat lépe, třeba zaostření jsem tak nějak neodhadla, ale nechci si stěžovat. Je to lepší, zaručeně. Už dlouho sem nepřipoměla, kdyby někdo potřeboval poradit s Gimpem, jsem vám nápomocna, ostatně jako v čemkoli jiném.




W&P Video → Love Story

2. března 2010 v 17:24 | zipik xD |  War & Peace
Heh. Můj oblíbený song a už to jede xD Některé ty scény k tomu textu naprosto sedí. Ty kytičky v rozích bych si mohla sice odpistil, ale jinak je to moc hezky udělané. Třeba ta pasáš: So I sneak out to the garden to see you ... Je snížený jas že to vypadá jako v noci. Opravdu hezká práce. Konec podle svého vlastního scénáře, aneb ať žijou američani, a jejich nekonečné, a bezduché happyendy! Který by byl v tomto případě nadmíru vítán.