Září 2007

Promo Fotky ze 4 řady!

30. září 2007 v 16:14 | zipik=)
Podařilo se mi nalézt promo fotku ze čtvrté řady CSI NY tadyto je zmenšenina jelikož je ta fotka strááááááááááááášně velká takže tu velkou a nefalšovano=)) máte tady a stačí kliknout na ten obrázek a máte to!Mě osobně se ta fotka mocinky líbí jelikož je to mnohem lepší než aby zase někde stáli :-)......no a to další sou Fotky z prvního dílu čtvrté řady který se jmenuje "Can you here me now?"
Doufám že se vám to líbí a jakmile budou další tak je tu zas najdete =)))

Proma z 5.řady Cold Case

30. září 2007 v 14:32 | zipik=)
Tohle to sou dvě proma z pátý řady tohodle úplně úžasnýho seriálku.....Minulou neděli měl Premieru na CBS a já se pokusim zjistit kdy dorazí na naše Televizní obrazovky=))

Cold Case-Postavy

30. září 2007 v 13:14 | zipik=)
Lilly Rush
detektiv Lilly Rush - Hlavní postava seriálu. Vyrůstala v rodině kde nebylo moc věcích tak říkajíc normálních ,matka alkoholička a otec je opustil. V 10 letech byla přepadena a zmlácena, ptáte se proč?Její matka jí poslala v noci na nákup ,aby se mohla napít; zkoušela se bránit, ale násilník byl silnější. Má mladší sestru Chris, která není zrovna svatoušek a často nedodržuje ani zákony, což je pro Lilly nepřípustné, a navíc jí těsně před svatbou svedla snoubence snaží se aby už dál nezasahovala do jejího života. Matka je čtyřikrát rozvedená a chtěla se znovu vdát ,v tom jí její přítel odpustil a ona zase začala pít….skončila v nemocnici a Lill o ní měla velý strach,nepřestala pít ani poté co se přestěhovala k Lill a v dosavadním posledním díle zemřela. Tyto rodinné problémy jsou možnou příčinnou jejího neštěstí v lásce.na jejím Parťákovi Scottym jí velmi záleží a vzájemně si pomáhají.Při vyšetřování si dává fotku oběti na noční stolek.V dosavadně posledním díle leží Lilly na operačním sále a nikdo neví jak to s ní dopadne……necháme se převapit.
Scotty Valens
detektiv Scotty Valens - Je hispánského původu (otec Kubánec, matka Portoričanka). Dříve pracoval v protidrogovém oddělení. Jeho život zasáhla smrt duševně nemocné přítelkyně Elisy, kterou nalezli v řece. Scotty je přesvědčen, že to nebyla náhoda, ale nejsou důkazy. Dokonce byl kvůli depresím načas propuštěn ze služby.I když se Lilly snažila aby se to nestalo tak se později zamiluje do Chris, Lillyiny sestry.Ta ale po obvinění zmizí,a rozloučí se sním krátkým vzkazem "Sorry" a zmizí.
Nick Vera
Nicka před nedávnem opustila žena-zkrz jeho setkání s jeho středoškolskou láskou.Byl donucen se odstěhovat a teď bydlí v malém bytě po činžovním barákem.Chvíli chodil se Zdravotní sestřičkou z vchodu nad tím ,ale pak to ukončily.
Will Jeffries
Jeho manželka zahynula při autonehodě……řidič z místa činu ujel.Will ví kdo to udělala a má mu to velmi zazlé….chtěl ho zabít ale nedokázal to.

Bleskovka 36-Odlořené případy

30. září 2007 v 11:42 | zipik=) |  Bleskovky
Tadyta bleskajda je o Cold Case-Odložených případech=))
Dívala ses na tenhle seriál pravidelně?
Líbil se ti?
Koho si měla z týmu nejradši?
Co si myslíš o vztahu Lill a Scotty?
A protože je to bleskovka z Cold Case takže koho z nich chceř na diplom...můžou to být i dvojice=))

Velká nálož fotek

30. září 2007 v 10:32 | zipik=)
Tady máme párkrát Lindsay
Tady máme Flacka (Tu kravatu mu dali asi zatrest....)
Náš Danny
Párkrát Mac....
Náš Hawkes v teránu:-)
No pak tu máme Stellinku.....
A pak tu máme něké společné fotešky =))
NO tak hledala sem to dost dlouho..........snad to k něčemu bude=))

Loga

29. září 2007 v 18:10 | zipik=)

Avántárky CSI NY

29. září 2007 v 13:59 | zipik=)

Horatio nám zaparkoval....

29. září 2007 v 12:25 | zipik=)
Chudák auto......

Videjka s CSI Miami

29. září 2007 v 9:46 | zipik=)

Videjka s CSI LV

29. září 2007 v 9:42 | zipik=)

Coca cola-obrázky

26. září 2007 v 17:55 | zipik=)

Jmenovky za 36.Bleskovku

26. září 2007 v 16:27 | zipik=) |  Diplomky

Bleskovka 35

24. září 2007 v 8:32 | zipik=) |  Bleskovky
Bleskovka o Pití..
Ahojky!
Tvoje nej pití?
Co radši vodu nebo cocacolu?
cappy nebo Happy day
Kafe čaj kakao
Pivo nebo víno.....obrazně=))
Chceš nápis?
jo a hlásni do ankety pls!

Nápisy....

23. září 2007 v 17:51 | zipik=)

Soutěž o 100 komentík

23. září 2007 v 17:24 | zipik=)
Je to prosté.......každý stý komentík dostává nápis nebo diplom.......to ať si vybere tak se do toho dejte....
Váš zipik

Slavný pochod Hawkese!

23. září 2007 v 17:14 | zipik=) |  Hawkes→Fotky
Co tomu předcházelo?Macova vtipná věta
Ať si sebou vezme špachtli!
A tady už máme Hawkese.....se špachtlí...

Grafitti napisy za Bleskovku 34

23. září 2007 v 10:57 | zipik=) |  Diplomky
plomiňte mi ale nejsou tam háčky......vono to nejde=((((

Bleskovka 34

23. září 2007 v 10:19 | zipik=) |  Bleskovky
Primitivní Bleskovka
čau!
Jak je?
Díváš se na něakou Reality "šou"
Jakou?
Co si o tom myslíš?
Cceč udělat Graffiti napis?

Anketa k Horatiovi

23. září 2007 v 9:42 | zipik=)
No já už ho dlouho neviděla něco dělat....a co vy ??

Moje hodnocení ke krimoškám...

23. září 2007 v 9:14 | zipik=) |  Moje kecy
Podlemě všichni co někdy viděli něakou kriminálku tak je to muselo bavit a jestli ne tak skoro všechny lidi co znám CSíčka bavjej.Podlemě sou kriminálky tynej nej nej serialy na světě a doufám že budou mít ještěhoooooooodně pokračování.....
CSI:Crime Scene Investigatian
Tadyta kriminálka byla jako první a pro hodně lidí je nej.....neokoukané případy ,vyvíjejícíse vztahy.....ale proč?Protože je první a má už osm řad,lidé se na ní koukají už strašně dlouho a vědí že ve čtvrtek večer si o půl desáte sednou k televizi zapnou novu a tam přiběhne Grissík s Warrickem a budou sbírat důkazy....tím chci říct,těšíme se na to co známe a víme že to příde,protože těšit se na neočekávané je blbos.Tím nechci říct že CSI je špatná.....protože kriminálka jako kriminálka.U mě dostává tahle kriminálka 4/5bodů.
CSI:Miami
Po Las Vegas přišla CSI:Miami-atraktivní prostředí a tvořivšjší tým.Už to nebylo jenom jak ale taky proč.....navíc sympatický vyšetčovatel Horatio Caine přitáhl hodně lidí a vůbec bylo to nové taková malá změna.....líde si nesedali o půl desáte k teleizi aby viděli Grisse ale Horatia....někteří to vzali a kriminálku Miami se zamilovali ale hodně lidí zůstalo věrných CSI i když měla Miami větší sledovanost,nebylo to to nové neokoukané Las Vegas.....Přesto si myslím že si 5/5 za to že se dokázala vytáhnout.....
CSI:NY
A máme tu do třetice všeho dobrého pro někoho špatného.Detektivové z temného a ponurého města,snad jediným lákadlem na této kriminálce je Gary Sinise v roli uzavřeného a rozumného Maca Taylora.I přes všechnu tu nenávist ke třetí kriminálce si získala nejvíce diváků (přece jenom je New Yorkčanů je hodně) 14,5 milionůto je jako kdyby se naše celá republika koukala na jeden pořad zároveň a ještě 4miliony lidí k tomu teď je CSI:NY pro CBS číslem jedna.Mé hodnocení 5/5
Je to jenom mé hodnocení a nechci tím nikoho pobuřovat....napište mi do komentářů co si o tom myslíte vy...
Váš zipik