Srpen 2007

Město

31. srpna 2007 v 19:17 | zipik=)

Mac & Stella Wallpapers

31. srpna 2007 v 15:58 | zipik=)
3Krát Mac and Stella =))

Vzkazy Typu:zanech mi hlasek SEM

31. srpna 2007 v 15:05 | zipik=) |  Vzkazy
Tak jestli chcete abych pro vás někde hlásla napište to sem...když to napíšete jinam neudělám to!Taková je realita!=D

Dost už

31. srpna 2007 v 14:39 | zipik=) |  Vzkazy
Hele mě už to fakt štve a vsadim se že vás taky!Komentáře typu:PLS hlasuj pro me na ... až budeš potřebovat hlásek tak mi napiš na blog.Já vím že chcete něco vyhrát a ani mi nevadí že to takhle někdo píše každopádně mě štvě že prostě to napíšou k něakému článku který s tím vůbec nesouvisí....Tak a teď se dostávám k tomu co chci říct kdo po mě něco chce,abych někde hlasovala nebo tak,tak ať mi to napíše sem!Do vzkazů!

Mac s koníkem

31. srpna 2007 v 14:04 | zipik=) |  Mac→Fotky

Sheldon Hawkes a Donald Flack

31. srpna 2007 v 11:18 | zipik=)
Sheldon Hawkes =) a Donald Flack

Aiden & Lindsay

31. srpna 2007 v 11:06 | zipik=)

Danny Masser

31. srpna 2007 v 10:59 | zipik=)

Společné Fotky-CSI NY

29. srpna 2007 v 20:54 | zipik=)
Pár společných fotek....

Úvideo video-Titulky (nasnímkované)

29. srpna 2007 v 20:31 | zipik=)
Nesehnala jsem video tak aspoň fotky=)

Postavy z CSI NY

29. srpna 2007 v 17:36 | zipik=)

Mack Taylor

Mack Taylor
Jméno herce: Gary Sinise
Oslovení: Mac
Datum narození: 17.3.1955

Detektiv Mack 'Mac' Taylor je šéfem newyorské vyšetřovací skupiny CSI. Jeho životní i profesní filozofie se dá shrnout do jedné jednoduché věty: "Všechno souvisí se vším." Pochází z Chicaga a své vlasti začal sloužit jako důstojník námořní pěchoty. Po ukončení vojenské kariéry se přestěhoval do New Yorku, kde díky odvaze a hrdinství, které prokázal i během své služby u armády, rychle stoupá jako policejní vyšetřovatel. Přes několik stupínků u NYPD - New York City Police Department se nakonec natrvalo dostává do CSI - Crime Scene Investigation Division. Jako jeden z nejlepších kriminalistů se nezabývá pouze otázkou proč, ale stejně důležité je pro něj vědět i jak. Souběžně s maximálním pracovním vytížením musí řešit i svůj neuspořádaný osobní život tři roky po smrti manželky, která zemřela 11. září při útoku na WTC (World Trade Center).

Stella Bonasera

Stella Bonasera
Jméno herce: Melina Kanakaredes
Oslovení: Stella, Stell
Datum narození: 23.4.1967

Napůl Řekyně, napůl Italka a celým tělem Newyorčanka nikdy necouvá před žádnou konfrontací a vždy naplno říká to, co si skutečně myslí. Je nejstarší ze čtyř sester a od dětství se v domácnosti jen s jedním rodičem starala o jejich výchovu. Bez odporu tuto zodpovědnost přijala a obětovala vlastní dětství ve prospěch druhých. I jako dospělá žena ví, co znamená zodpovědnost a tvrdá práce a stejný přístup vyžaduje i od ostatních. Stejně jako její nadřízený začínala u newyorské policie. Vzpřímená hlava, bystrý úsudek a neústupnost jí brzy vysloužily příslušnost do elitní jednotky CSI. Stella je velká parťačka hlavního vyšetřovatele Macka Taylora. Svou prací je posedlá a dokázala by jí obětovat téměř cokoli.

Danny Messer

Danny Messer
Jméno herce: Carmine Giovinazzo
Oslovení: Danny, Dan
Datum narození: 24.8.1973

K CSI patří neodmyslitelně i Danny Messer, vyšetřovatel s barvitou historií, který se narodil v Brooklynu a své rodné město zná jako vlastní boty. Vyrůstal v prostředí doslova prosáklém zločinem a od prvních let byl nucen vytvářet si svůj vlastní názor na svět kolem sebe. Hranici mezi těmi, kteří zákony vytváří a těmi, jež je porušují, nevidí tak ostře jako ostatní, ale to je pro něj při jeho práci spíše výhodou. Do týmu si ho vybral osobně Mac a Danny se mu každým dnem u CSI snaží tuto službu splácet. Rád vypráví historky o svých příbezných a dokáže okolí pobavit. V mládí byl také zapleten do vraždy, táhlo se to s ním ještě dlouho poté, ale dostal se z toho.

Lindsay Monroe

Lindsay Monroe
Jméno herce: Anna Belknap
Oslovení: Lindsay
Datum narození: ?

Lindsay Monroe je v týmu CSI v New Yorku nová. Je detektivkou třetího stupně stejně jako Danny Messer, do kterého se později zamiluje. Svědčila taky u soudu, v případě vraždy svých kamarádek, která se stala v Montaně.

Aiden Burn

Jméno herce: Vanessa Ferlito
Oslovení: Aiden
Datum narození: ?
Aiden Burn je svůdná okouzlující detektivka, která se v jakoukoli chvíli a v jakékoli situaci dokáže bravurně přizpůsobit. Narodila se v Brooklynu, kde od mládí přivykla vražednému tempu velkoměsta. K jejím velkým přednostem patří schopnost měnit identitu a splynout s prostředím, kde by se obyčejný detektiv pouštěl na skutečně tenký led a kde i ten nejmenší detail hraje nesmírnou důležitost. Je sportovně nadaná a oplývá hlubokými znalostmi v oboru antropologie. Specializuje se na zkoumání kostních pozůstatků a obličejové rekonstrukce.

Dr. Sheldon Hawkes

Dr. Sheldon Hawkes
Jméno herce: Hill Harper
Oslovení: Hawkes, Dr.
Datum narození: ?

Jako soudní lékař a ohledávač mrtvol se nejlépe cítí ve vykachličkovaném sále nasáklém smrtí. Narodil se a vyrůstal v Harlemu jako zázračné dítě. Ve čtyřiadvaceti letech opustil školu s čerstvým diplomem a ještě bez zkušeností se okamžitě pustil do toho, po čem celý život toužil - do zachraňování lidských životů. O dva roky později však opouští prostředí nemocnic a operačních sálů, aby se uchýlil do bezpečí kanceláře lékaře kriminalisty.

Donald Flack

Donald Flack
Jméno herce: Eddie Cahill
Oslovení: Don
Datum narození: 15.1.1978

Don Flack je zkušený detektiv, který ví, jak fungují policejní složky se všemi svými neduhy. Již léta spolupracuje s Macem Taylorem a představuje jakýsi překlenovací článek mezi progresivní CIS a zkostnatělou a konzervativní NYPD. Pěstuje si pověst drsného chlapce s vlastním názorem, jak nakládat s podezřelými.
Čerpala jsem:http://csi.serial4u.cz

Něco o CSI New York

29. srpna 2007 v 17:26 | zipik=)
Detektiv Mack Taylor (Gary Sinise) věří, že všechno spolu nějak souvisí a že každý má svůj skrytý příběh. On i jeho parťačka Stella Bonasera (Melina Kanakaredes) jsou svou prací doslova posedlí, a díky tomu stojí v čele týmu expertů ve velkoměstě, které nikdy nespí. Do týmu dále patří Danny Messer (Carmine Giovinazzo), který se narodil v Brooklynu, nic ho nerozhází a vždy má po ruce nějakou tu historku o příbuzenstvu, a uzavřený doktor Sheldon Hawkes (Hill Harper), který se po traumatizující smrti dvou pacientů vzdal dráhy chirurga a pracuje jako koroner. Dvojici doplňuje popudlivý detektiv Don Flack (Eddie Cahill), inteligentní muž s pozoruhodným instinktem a nedostatkem trpělivosti pro potenciální podezřelé. Mimo tým pak stojí bystrá a půvabná vyšetřovatelka Aiden Burnová (Vanessa Ferlito), která se dokáže přizpůsobit jakékoliv situaci a v dalších sériích tento tým doplní i Lindsay Monroe (Anna Belknap). Detektivové v New Yorku mají možná jiné problémy než jejich kolegové v Miami či Las Vegas, ale vede je stejně neochvějné odhodlání bránit šíření zločinu. Tito schopní lidé znají New York v jiném světle než jeho ostatní obyvatelé a hledají důkazy, které se postupně skládají v celek, a nakonec poskytnou klíč k rozluštění složitých případů, jež tým řeší.


Episode→Icons

28. srpna 2007 v 13:23 | zipik xD |  Rozcestník

Mrakodrapy 1

27. srpna 2007 v 15:01 | zipik=) |  Mrakodrapy
Mrakodrapy mě fascinují a tak sem dám pár fotek...
No nejsou nádherný........štve mě že jsem na žadnym ještě nebyla....

Lilly-Fotky

27. srpna 2007 v 12:31 | zipik=)
Tady máme parkrát Lilly.....
A tady jednou Lilly se Scottym...

KLIK

27. srpna 2007 v 10:53 | zipik xD |  Rozcestník

Avantary se Scottym a Lilly

26. srpna 2007 v 12:47 | zipik=)
Pěkný ne?

FINAL STAMP

25. srpna 2007 v 19:42 | zipik xD |  Rozcestník


Velká Bleskovka 27

18. srpna 2007 v 14:53 | zipik=) |  Bleskovky
Takže Ahoj!!!!
Tahle V.B. (Velká Bleskajda) bude trvat až do středy,jelikož jedu pryč.
=)
Diplomy budou čekat na všechny!!
1.část
Z jakého je to Filmu?
Jaký herec hraje hlavní roli (viz obrázek)?
Líbí se ti ten Film?
2.část
Co Sleduješ na čt1?
Co na nově?
(A pokud sleduješ něco na čt2 nebo na primě tak to taky napiš=D)
3.část
Jak se jmenuje tvůj/e nej:
seriál
herec
herečka
Film
4.část
Kolik hodin prosedíš u televize (odhad)
Štvou tě ve filmech reklamy?
Jakou reklamu nejvíc nesnášíš?
5.část
Na jaký žánr nejvíc koukáš?
Co chceš ne diplom?pls něco co souvisí s TV...
KONEC!!
Tak jo no doufam že sem přijde hooooodne lidí=)
měj se